עצים לנגרות

עצים לנגרות

עצים לנגרות הינם עצים הנדרשים לעבודות שונות הנפוצות – ובחלק מהמקרים, הנדירות – בענף הנגרות. לסוגי העצים יש חשיבות רבה באספקת עצים לנגרות, שכן עצים לריהוט שונים מעצים לבניית מטבחים או לבניית לוחות למערכות חינוך, למשל.


בין סוגי העצים הפופולריים לנגרות ניתן למצוא עצי אורן, אלון, בוק, מהגוני, מייפל, אגוז ועוד.  כמובן שיש חשיבות לסוג עבודות הנגרות הנדרשות על מנת לקבוע איזה סוג עץ יש לספק לנגריה.


עבודות נגרות כוללות גם את עיבוד העץ לפני ביצוע הפרויקט הנדרש על ידי הלקוח עצמו. למשל, ציפוי לבידים בפורמייקה, מלמין או פורניר. עצים שעברו עיבוד כזה יכולים לשמש ללוחות מחיקים עבור מערכת החינוך, או להבדיל – ללוחות שעם עבור משרדים.


האבחנה של סוג העץ הנדרש, ולא פחות מכך, אספקת העצים מן האיכות הגבוהה ביותר, היא התכונה החשובה ביותר שיש לחפש בספק עצים לנגרות. מישהו ש"מבין עניין", ויודע בדיוק לספק את העצים הטובים ביותר לכל עבודות הנגרות, שיכול גם לייעץ ולהציב מספר אפשרויות עבור כל פרויקט נגרות נדרש.


בחברת גל גיזום יודעים לא רק להבחין בין  סוגי העצים השונים אלא גם לייעץ לכל בעלים של נגריה לגבי אופציות שונות בכל פרויקט. כמו כן, מומחי חברת גל גיזום הינם בעלי יכולת לספק את כל סוגי העצים האיכותיים ביותר לנגרות, לכל סוגי הפרויקטים.

 
 
שם מלא
דוא"ל
טלפון / נייד
Powered by Artvision | Truppo Websites