עצים לפיסול

עצים לפיסול

עצים לפיסול הינם עצים מאוד מסויימים המתאימים לעבודות אמנות ופיסול בעץ, שהפכו למאוד פופולאריים בשנים האחרונות בישראל.


עבודות הפיסול בעץ, המשליכות כמובן על בחירת סוגי עצים לפיסול, כוללות חריטה, פיסול, גילוף וכן אומנויות עץ אחרות - כגון בנייה ועיצוב רהיטי עץ, שיפוץ של רהיטי עץ ישנים, צריבה על עץ, ציור וצביעה של עץ, וכן יצירה של חפצי אומנות מעץ כמו בובות עץ, קישוטי עץ ועוד.


לכן סוג האמנות והפיסול הנדרשים על ידי הלקוח ו/או ספקי המשנה של עצים לפיסול צריכים להיות מוגדרים מראש, על מנת שהחברה המספקת את העצים לפיסול תספק את העצים המתאימים ביותר ובאיכות הטובה ביותר לעבודה.


אספקה לא נכונה של עצים יכולה להביא לתוצרי עבודה לא טובים או שבירים, שלא יחזיקו מעמד במאמץ המופעל על העצים במהלך העבודה או לא יחזיקו מעמד לאחר סיום העבודה.


לכן על ספק עצים לפיסול צריך לדעת את הסוגים השונים של עצים המתאימים לעבודות פיסול, ואף לייעץ ללקוח על סוגי העצים השונים, העבודות שהוא רוצה לבצע בפיסול בעץ, והאפשרויות העומדות בפניו. ספק טוב של עצים לפיסול לעולם יביא בפני הלקוח יותר מאפשרות אחת, ויציג בפניו את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות בה יוכל לבחור.


למשל, אחד הגורמים המשליכים על בחירה נכונה של סוג העץ לפיסול, הוא סוג הכלים בהם האמן משתמש לצורך עבודות הפיסול בעץ. הכלים הם אלו שקובעים במידה רבה את סוג הלחץ שיופעל על העץ, ולכן ככל שלחץ זה יעלה, כך יש צורך לבחור בסוגי עצים עמידים יותר ללחץ, דוגמת עץ האלון.


בחברת גל גיזום יוכל כל אמן בעץ להתייעץ לגבי סוג העצים המתאימים לסוג האמנות שלו, מה האפשרויות העומדות בפניו להשגת התוצאות שהוא רוצה, ואף להתייעץ לגבי הכלים האופטימליים להשגתם. כמו כן, בעזרת מומחי העץ של חברת גל גיזום, יוכל כל אמן פיסול בעץ לקבל אספקה של כל סוגי העצים לפיסול, באיכות הגבוהה ביותר ובמגוון הרחב ביותר.

 
 
שם מלא
דוא"ל
טלפון / נייד
Powered by Artvision | Truppo Websites