עצים להסקה

עצים להסקה

עצים להסקה הינם תחום הצובר פופולאריות רבה בקרב הציבור, כאשר יותר ויותר אנשים עוברים להסקת בתיהם בקמין המבוסס על שריפת עצים, ולא על חימום חשמלי או מבוסס דלק.

 
יש בכך ערכים אסטטיים, אנרגטיים, סביבתיים ואפילו ערכים של תחושה – כאשר קמין עצים מקושר לרומנטיקה וחום ביתי.


תחום העצים להסקה, המפותח מאוד בחו"ל, מתפתח במהירות גם בישראל. לכן ישנו ביקוש מתגבר גם לעצים כאלו, המוכנים כבר להכנסה לקמין לצורך הסקה.


מכיוון שבישראל לא כורתים עצים רבים לתעשייה או להסקה, מקורות העצים הינם מוגבלים יותר: מדובר בעצים הנכרתים כחלק מעבודות פיתוח, פינוי שטחים, או הסרת מפגעים בדרך כלל.


בתחום של עצים להסקה, יש חשיבות גם לסוג העצים, על מנת שיתנו אפקט בעירה חזק וממושך, והן לאופן הטיפול בעצים לפני אספקתם ללקוח – כך שיגיעו מוכנים באופן אופטימלי להסקה מיידית.


עצים להסקה יש לכרות, לנסר ולפנות באופן מסויים, על מנת שיוכלו להיות מובלים אל בית הלקוח ואחר כך מאוחסנים על ידו בנוחות.


עצים להסקה ניתן לקבל ישירות מהספק, או דרך עמדות מכירה המצויות בחנויות או אצל משווקים שונים. יש יתרון כמובן ברכישה ישירות מהספק, שכן הדבר חוסך פערי תיווך מיותרים.


על מנת למצוא ספק אמין של עצים להסקה, יש לבדוק היטב את ניסיונו, המוניטין שלו וגם את מידת מקצועיותו – חשוב שהוא יסביר במדוייק אילו עצים להסקה הוא מספק, מה סוגם ומה איכותם.


לשם כך, הלקוח הממוצע צריך לשמוע או לקרוא המלצות של לקוחות עבר על הספק, תוך מתן דגש מיוחד עם בחינה מדוקדקת של איכות השירות ואיכות העצים להסקה המסופקים על ידו ללקוחותיו. אם אפשר לשוחח עם לקוחות עבר, הדבר אפילו טוב יותר – שכן ניתן וצריך לשאול אותם האם הם מרוצים הן מהשירות והן מאיכות העצים, זמן בעירתם והחום שהם מפיקים.


כמובן על החברה המספקת עצים להסקה להתאים את העצים לסוג הקמין או האח המצוי בבית הלקוח, שכן לא כל קמין או אח להסקת עצים דומה אחת לרעותה. יש קמינים המותאמים למידות חום מוגבלות, ויש כאלו היכולים להפיק מעצמם יותר חום.


על רק הסוגים השונים של קמינים להסקת עצים, יש חשיבות לכך שהחברה המספקת עצים להסקה תהיה מסוגלת להציע סוגים שונים ומגוונים של עצים, המתאימים לכל סוג וסוג של אח או קמין לחימום.


מכיוון שחברת גל גיזום עוסקת רבות בתחום זה של כריתת עצים, היא גם מקבלת לידיה עצים רבים אותם היא מפנה עבור עצים להסקה, לרבות סוגים שונים של עצים המותאמים לכל סוגי התנורים בישראל. בחברת גל גיזום גם יודעים לייעץ ולהתאים סוגי עצים להסקה לכל לקוח.


חברת גל גיזום מטפלת בתחום העצים להסקה החל מכריתתם, דרך ניסורם והכנתם, ועד להובלתם לבית הלקוח או הספק. החברה מספקת עצים להסקה מן האיכות הגבוהה ביותר – מתוך ידע מקצועי ואבחנה לגבי הסוגים הטובים ביותר של עצים להסקה, הנותנים אפקט בעירה חזק וממושך ככל האפשר.

 
 
שם מלא
דוא"ל
טלפון / נייד
Powered by Artvision | Truppo Websites