גיזום עצים

גיזום עצים יכול להתבצע לצורך מימוש מספר מטרות שונות: גיזום עצים לצרכי נוי, גיזום עצים לצרכי בטיחות (של קוי מתח חשמליים למשל) או גיזום עצים לצרכי התחדשות העץ.
זיהוי המטרה לשמה מבקשים לבצע עבודת גיזום עצים היא חלק חשוב מאוד מההכנה והתכנון של העבודה עצמה. לצורך כך, יש לזהות את סוג העצים המיועדים לגיזום, להבין השלכת הגיזום על צמיחתם והמראה שלהם לאחר ביצוע העבודה ולתכנן את העבודה כך שתבוצע באופן מושלם ועם הציוד המתאים והנכון לסוג העבודה הנדרש.
אנו בחברת גל גיזום מעסיקים את המומחים הטובים בתחום תכנון וביצוע גיזום עצים אופטימלי עבור כל לקוח, תוך שימוש בציוד המתקדם והאיכותי ביותר בשוק והקפדה על לוחות הזמנים שהובטחו ועל שביעות רצון מלאה של הלקוח בתוצאה הסופית של העבודה.

גיזום עצים לצרכי נוי

גיזום עצים לצרכי נוי הפך להיות נפוץ מאוד בישראל בשנים האחרונות, עם העלייה במודעות ובתכנון גינות נוי ביתיות וציבוריות.
עצים, אשר מטבעם צומחים פרא, עשויים להצמיח ענפים ארוכים מדי הגורמים לכלוך הגינה בעת השלכת וגם בעונות אחרות, או שיוצרים צל גדול מדי המסתיר את התאורה הטבעית של השמש על הגינה ובכך מונעים אור שמש מצמחים אחרים בה.
לשם כך גיזום עצים לצרכי נוי הינו חלק חשוב מתכנון כללי של גינות נוי, וחלק מרכזי מתחזוקה של כל גינת נוי באשר היא.
הצוות המקצועי של חברת גל גיזום הינו בעל ידע נרחב, שנצבר בארץ ובחו"ל, בתחום תכנון גינות הנוי בכלל, וגיזום עצים לצרכי נוי בפרט. בחברה תמצאו מענה לכל בעיה או אתגר בתחום חשוב זה של עבודות גיזום עצים.

גיזום עצים לבטיחות

עצים, במיוחד באיזורי מגורים עירוניים ובכלל, צומחים את צמיחתם הטבעית מבלי "להתחשב" במכשולים שמציב בפניהם האדם. התנגשות זו של האדם עם הטבע מייצרת לא פעם בעיות בטיחות מסוכנות, עד כדי יצירת סכנת חיים.
דוגמא נפוצה היא ענפי עצים המאיימים על קוי מתח חשמליים עיליים. ענפים המאיימים להישבר וליפול על קווי מתח כאלו עלולים לגרום להפסקות חשמל, קריעת כבלי חשמל באופן המסכן עוברי אורח ועוד.
דוגמא אחרית היא ענפי עצים – לפעמים מדובר בענפים גדולים וכבדים – שפשוט מאיימים להישבר וליפול על גגות בתים או על מדרכות במרחב הציבורי. גם כאן מדובר לעיתים ביצירת מפגע בטיחותי מסכן חיים.
בטיפול במפגעים כאלו יש צורך בידע וניסיון מקצועי נרחב, כמו גם בתכנון קפדני של העבודה להסרת המפגעים על ידי גיזום עצים תוך הקפדה על כל נהלי הבטיחות.
הצוות המקצועי של חברת גל גיזום הינו בעל ניסיון רב ומוניטין ארוך שנים בתחום זה, כאשר גם מוסדות ציבוריים וחברות ממשלתיות מזמינות את שירותי החברה לא אחת לטפל בבעיות בטיחות של ענפי עצים, אשר מצבם דורש עבודה מקצועית וקפדנית של גיזום עצים.

גיזום עצים לצורך התחדשות עצים

עצים רבים, ממש כמו בני אדם, מזדקנים ואף חולים במחלות שונות. לא פעם, על מנת לחדש את צמיחתם ולהביא להבראתם, יש לגזום את ענפיהם, על מנת לגרום להתחדשותם.
זיהוי מצב העץ והכרת אופני הגיזום השונים הנדרשים מול כל מצב משתנה שכזה הוא לב העניין בעת תכנון גיזום עצים לצרכי התחדשותם. לשם כך נדרש בעיקר כושר אבחנה המבוסס על ידע בוטאני רחב.
רק אחרי ביצוע אבחנה מדוייקת של מצב העץ, ניתן לגשת לעבודת הגיזום שתשיג את המטרה הרצויה.
בחברת גל גיזום ישנו בדיוק הידע הנדרש כדי לאבחן את מצב העצים ולספק להם פתרונות אופטימליים שבמקרים רבים יצילו את העץ מכריתה, ויביאו להתחדשותו המיוחלת.

 

 

 
 
שם מלא
דוא"ל
טלפון / נייד
Powered by Artvision | Truppo Websites